My_my Skrevet 10. mai 2008 #1 Skrevet 10. mai 2008 Jeg skjønner ingenting nå!!! Hadde EL 19/20.april og hadde masse sex. Skulle hatt IKM forrige lørdag (3.mai). og testet da negativt med CB digital. Så ventet jeg ei uke, til i dag, og tok en ny CB digital test, men den er fremdeles negativ. Kjenner ingen antydninger til at tante er på vei. Puppene er ømme, men ellers er alt stort sett som normalt. Noen som har opplevd lignende? Eller hørt om at CB ikke slår positivt ut selv om man er gravid? Jeg blir fryktelig glad for alle meninger og svar...!
Yasmin ♡hvor.e.du.lille.spire♡ Skrevet 10. mai 2008 #2 Skrevet 10. mai 2008 gå til legen å ta en hcg prøve. då er du heilt sikker.
HeltLykkelig ♥♥ Skrevet 11. mai 2008 #3 Skrevet 11. mai 2008 har opplevd at mensen har rett og slett hoppet over i disse prøveperioder... legen sier d ikke er noe å bekymre seg for.. men har også et par venninder som sier de ikke fikk positive hjemmetester, men testet positivt på legen. Ho eine tok hjemmetester til hun var ganske langt på vei, uten positivt resultat. Lykke til:)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå