HoochIsCrazy Skrevet 9. mai 2008 #1 Skrevet 9. mai 2008 Sikkert ikke så spennende å spå slike ting, men jeg skulle så gjerne visst og tror jeg vil vente med å teste! Jeg er født 20.01.86 og mannen min 22.06.80
HoochIsCrazy Skrevet 10. mai 2008 Forfatter #4 Skrevet 10. mai 2008 Jeg har ikke hatt så mange mens etter jeg fikk sønnen min for 16 mndr siden, men jeg burde vel egentlig hatt den senest i dag og så langt er det ingen tegn til den:) Føler du det sterkt? Brude jeg dra å kjøpe test kanskje?
kaos83 Skrevet 10. mai 2008 #5 Skrevet 10. mai 2008 ja føler d ganske sterkt men kan jo ta feil... men skader jo ikke å vente et par dager med å teste, men jeg hadde ikke klart å vente.. hold meg oppdatert:)
HoochIsCrazy Skrevet 10. mai 2008 Forfatter #6 Skrevet 10. mai 2008 Så spennende:) Skal holde meg fra å drikke å gå på do i noen timer så tester jeg i ettermiddag! Skal holde deg oppdatert ja! Pleier du å ha rett med slike ting? Ikke at jeg tviler altså, bare spennende å vite! Jeg er veldig interessert i slike ting. Har ei tante som spår meg mye, men hun får ikke opp graviditet på meg:( Men hun har også sagt at neste graviditet ikke er planlagt og det er jo litt rart for vi er fullt i gang medc planlegging;)
Kristine_88 Skrevet 10. mai 2008 #7 Skrevet 10. mai 2008 hei du blåbærsuppe morsomt navn..hehe... jeg "spår" litt inn på barn i magen jeg...også leste jeg her nå....jeg er ganske fersk... men jeg lurer på om du føler deg veldig utmatta for tiden? sliten eller noe? dårlig søvn et eller anna??
HoochIsCrazy Skrevet 10. mai 2008 Forfatter #8 Skrevet 10. mai 2008 Jeg har følt lenge at jeg ikke har sovet tilstrekkelig og at jeg er sliten i slutten av dagen ja:) Har begynt å jobbe igjen! Men i dag spesielt er jeg litt slapp og med hodepine, så stemmer bra det:) Du får ikke opp om det er noe på gang i magen også da? :)
Kristine_88 Skrevet 10. mai 2008 #9 Skrevet 10. mai 2008 Mhm..jeg merket det veldig når jeg leste det du hadde skrevet i stad...ble så trøtt å sliten atte... jeg får et lite ja på deg her altså...er usikker, men kan hende...
HoochIsCrazy Skrevet 11. mai 2008 Forfatter #10 Skrevet 11. mai 2008 En liten oppdatering:) Jeg har ikke testet, har heller ikke fått tr. Har ganske merkelig følelse nederst i magen, litt sånn ømt og litt støl, minner om forrige graviditet. Tenkte jeg skulle teste til tirsdag om ingenting har skjedd innen da! Hvis noen andre også vil se om jeg kanskje er gravid så blir jeg veeeldig glad for flere innspill:) Soulandbody: har gravidfølelsen din blitt sterkere eller svakere?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå