Mammie88 Skrevet 9. mai 2008 #1 Skrevet 9. mai 2008 Å den var svak svak positiv:) er jo 4 dager til IKM da..Så tok jeg en billig-strimmel men den lyste negativ (Med samme urin) Så tok jeg en stav test for å være sikker, den var endamindre svak svak positivt.. Hva tror dere? Noen som har vært borti det samme??
jente-06 + spiiire Skrevet 9. mai 2008 #2 Skrevet 9. mai 2008 Hei! ikke vet jeg, men jeg bare håper på at du er gravid, for jeg har de samme symptomene som deg ca. Jeg testa i dag jeg og, men var neg. self! men er jo ikke ikm enda... men jeg vet ikke om ikm er på søndag eller tirsdag (har hatt både 26 og 28 dagers sykluser) så dette blir spennende;) HÅPE HÅPE HÅPE!!! Hold oss oppdatert da:)
¤suzy¤07¤09¤okt10 Skrevet 9. mai 2008 #4 Skrevet 9. mai 2008 Trodde at hvis man ikke var gravid så fikk man ikke slik svak positiv test, men bare om man var gravid ( kanskje har litt seint hcg??!?)Kabskje teste i morgen med morgen urinen!?Lykke til.
Mammie88 Skrevet 9. mai 2008 Forfatter #5 Skrevet 9. mai 2008 sein hcg?? Jeg testa 4 dager 4 ikm da...
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå