roxanne Skrevet 8. mai 2008 #1 Skrevet 8. mai 2008 Vaskemaskinen går for fullt :-) Hatt en herlig ferie, men jammen var det fint vær her og :-) Sjekket kontoen nå: Vi har brukt totalt 20 000,- på ferien i 9 dager. Med fly, hotell, leiebil m/bensin, leie av parkering på Gardemoen, mat, fornøyelser m.m. for 4 personer. Jeg synes det ble en billig ferie, ikke har vi vært forsiktig med penger heller.
bente69;) Skrevet 8. mai 2008 #2 Skrevet 8. mai 2008 Nei, det var ikke galt! nesten billig det jo:))) Så fint å høre at dere har hatt det fint, vi reiser til Mallorca C'an Picafort 23 mai:))))))))) bare 2 uker igjen. Vi skal ha med oss mamma og pappa samt svigermor og svigerfar så jeg håper og tror det kan bli en ganske billig uke...*ler* Velkommen hjem, kos deg med finvær her også Hvordan var været der nede nå? Ser de melder mye drittvær fremover.
Thunderstruck Skrevet 8. mai 2008 #4 Skrevet 8. mai 2008 Hvor mange grader var det der nå? Vi sakl i august!!Gleder meg masse!
roxanne Skrevet 8. mai 2008 Forfatter #5 Skrevet 8. mai 2008 Vi var veldig heldige med været. Ca. 25 grader med sol om dagen. Vi satt ute og spiste om kvelden, men da solen gikk ned måtte jeg ta på jakke. Det eneste teite som skjedde var at en bil kjørte inn i oss bakfra, ikke særlig gøy med skademeldinger i et spansktalende land :-( Flaks i uflaksen var at vi ikke var langt i fra leiebilkontoret så alle involverte i uhellet dro dit og fikk fylt ut papirene. Det var ikke vår feil (ulykken), så jeg håper ikke det blir noe tull i ettertid.
roxanne Skrevet 8. mai 2008 Forfatter #6 Skrevet 8. mai 2008 Ja -god tur :-) Du "NoDoubt" i morgen skal vi til manuell terapeut igjen for 2. gang med tvillingene våre. Det blir spennende å høre hva han synes og hva han skal gjøre videre.
Thunderstruck Skrevet 8. mai 2008 #9 Skrevet 8. mai 2008 Hva er det og oppleve på Alcudia? Evt vannland,fornøyelsespark etc. Noen tips til hva vi kan finne på.Skal være der i 2 uker.
Monajenten Skrevet 8. mai 2008 #10 Skrevet 8. mai 2008 Vi skal også i august:-D Velkommen hjem, og kose deg med klesvasken;-)
NoDoubt Skrevet 8. mai 2008 #11 Skrevet 8. mai 2008 Spennende:-) Håper han får de helt friske snart. Nå er de vel myke og gode etter varmen på Mallorca:-)
"husmor"med lille Nora Skrevet 8. mai 2008 #12 Skrevet 8. mai 2008 så kjekt å høre!!! vi reiser den 7juni;) til cala dor (?) gleder meg noe syyykt!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå