Attpåklatten :-)™ Skrevet 8. mai 2008 #1 Skrevet 8. mai 2008 I går kveld, så begynte vi å prate om å lage en fortsettelse på terrassen vår. Har hatt en grønn flekk utenfor som ikke var spesielt grønn for å si det pent. Og gjett hva vi har gjort i dag da? Jo, handlet inn alt og imorgen setter naboen igang:-) Så i løpet av helgen har vi lagt platting både her og der:-) Og port skal lages så ikke lille rosa får stukket av, noe hun har begynt å synes er superfestlig!!!
mamma søker barn-har fått 2 Skrevet 8. mai 2008 #2 Skrevet 8. mai 2008 Det blir ikke noe solspeil da forstår jeg???
Gjest Skrevet 8. mai 2008 #3 Skrevet 8. mai 2008 Dere er superheldige =) Så deilig det blir da,med mere plass.Å port er utrolig lurt.Skal få fast vår vi også.For små føtter springer jammen fort.
Attpåklatten :-)™ Skrevet 8. mai 2008 Forfatter #4 Skrevet 8. mai 2008 Hahahaha, solspeil du liksom.........jeg setter fulle seil tenker jeg og stikker til Hellas!!! Ship o Hoi!!! Norwegian here I come!!
Reveenka Skrevet 9. mai 2008 #6 Skrevet 9. mai 2008 Da skal vi gjøre det samme i helgen, vi da! Her blir det også utvidelse av plattingen, samt høye gjerder og port for å holde revungen på plass i hiet... c",)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå