Buble Skrevet 8. mai 2008 #1 Skrevet 8. mai 2008 Skal til syden neste fredag og har hørt at det er viktig å ikke bli for varm. Men hva er FOR varm? Er det noen som vet? Og hvordan tas toksoplasmose-test? :-) Hehe, takker for svar! :-)
HøstBaby <3 Elias Skrevet 8. mai 2008 #2 Skrevet 8. mai 2008 Du kjenner jo selv om du blir for varm. Sitter du å svetter så det sildrer så sier det kanskje litt ? Husk å drikk masse vann å sett deg i skyggen om du blir for varm, eller ta deg en dukkert. Tokso test tas som blodprøve hos legen
Buble Skrevet 8. mai 2008 Forfatter #3 Skrevet 8. mai 2008 Okei, det var det jeg trodde:-) Men det er jo ikke greit å vite. Hørt at babyen blir varmere enn meg:-) Takk for svar!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå