timu Skrevet 7. mai 2008 #1 Skrevet 7. mai 2008 i dåpen er to på ca 1år invitert...men det finnes ikke barnestoler i lokalet, og ikke har vi noen selv heller enda da lilletupp er 4mnd.... hva tilbyr vi da?? er det frekt og ikke ha en plan der?
Monajenten Skrevet 7. mai 2008 #2 Skrevet 7. mai 2008 Jeg hadde nok ordnet til noe da. Evt. kan du høre om de skal ha med vogner som går an å sitte i. På Ikea koster det et par hundringser for noen enkle barnestoler. Kanskje det kunne vært en investering?
Monajenten Skrevet 7. mai 2008 #3 Skrevet 7. mai 2008 http://www.ikea.com/no/no/catalog/products/00069725 115,- pr. stol.
timu Skrevet 7. mai 2008 Forfatter #4 Skrevet 7. mai 2008 forsåvidt greit med en da...men p kjøpe to? pga en dåp...hmm...
Ravna Skrevet 7. mai 2008 #5 Skrevet 7. mai 2008 Be om å få låne av venner? Kjøpe to av de billigste Ikea-stolene? Synes absolutt du bør ha en plan for de minste også, ellers kommer måltidet til å bli ganske slitsomt for foreldrene (og dere blir muligens forstyrret av gråt fra barn som ikke vil holdes fast på fanget).
Mamsen og lillegutt Skrevet 7. mai 2008 #6 Skrevet 7. mai 2008 eg ville kjøpt 2 sånne fra IKEA og så hatt de hos foreldre/svigerforeldre/hytten etterpå. de er jo geniale,for de kan plukkes fra hverandre og stues vekk.
Gjest dagdrømmer Skrevet 7. mai 2008 #8 Skrevet 7. mai 2008 En del har jo sånne som man setter oppå stolene, så passer det for småttisene. Du kan jo høre med foreldrene først om de tilfeldigvis har sånne selv, så kan de ta med selv? Før du går og handler;)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå