lillebie på`n igjen Skrevet 7. mai 2008 #1 Skrevet 7. mai 2008 Vi giftet oss i mars, og har derfor 2 vakre(og ikke minst dyre) kjoler i skapet som vi ikke får brukt igjen. Vi har ikke fått solgt de på finn.no enda, og nå skal vi flytte og ønsker å "kvitte" oss med kjolene slik at vi slipper å ha de med på flyttelasset. Så vi selger de EKSTREMT billig om noen trenger kjole? 2.500 kr pr kjole, m slør, sko, underskjørt, hårpynt hele pakka! :-) her er finn annonsene : http://www.finn.no/finn/bap/object?finnkode=13267735 http://www.finn.no/finn/bap/object?finnkode=13267625 mail og mobil nr er på linkene så bare å ta kontakt:-)
Anonym bruker Skrevet 7. mai 2008 #2 Skrevet 7. mai 2008 det er jo to ulike kontaktpersoner? og ikke samme pris som du oppgir her....
lillebie på`n igjen Skrevet 7. mai 2008 Forfatter #3 Skrevet 7. mai 2008 nei det er derfor jeg sier at jeg selger den billig nå, for nå skal vi flytte :-) som du ser på profilen min har jeg nå inngått partnerskap, så kjolen jeg brukte er pronovias og kona hadde den andre :-) som du ser er bildene tatt fra samme bryllup:-) ikke noe mer lumsk enn det, men forstår du begynte å lure :-)
Anonym bruker Skrevet 7. mai 2008 #4 Skrevet 7. mai 2008 hehe da skjønner jeg ja var ikke inne på profilen din, og så kun på bildene så jeg la ikke merke til det rundt! Fine kjoler, det skal dere ha! Har allerede kjøpt, men helt sikkert andre som er interessert her!
lillebie på`n igjen Skrevet 7. mai 2008 Forfatter #5 Skrevet 7. mai 2008 hehe helt i orden :-) jTakk for det! Ja jeg håper noen vil kjøpe, de er så utrolig pene, er så synd at de bare henger her!
lillebie på`n igjen Skrevet 7. mai 2008 Forfatter #7 Skrevet 7. mai 2008 hm merkelig, jeg skriver den inn en gang til her : http://www.finn.no/finn/bap/object?finnkode=13267625 finn koden er hvertfall 13267625 :-)
Anonym bruker Skrevet 7. mai 2008 #8 Skrevet 7. mai 2008 det hadde sneket seg inn et mellomrom i linken, ikke noe problem å komme inn bare man rydder litt i linken selv!
Anonym bruker Skrevet 7. mai 2008 #9 Skrevet 7. mai 2008 Nydelige kjoler helt klart - men desverre har jeg allerede kjøp kjole.. Gratulerer med partnerskapet - dere var begge fine :-))
lillebie på`n igjen Skrevet 8. mai 2008 Forfatter #10 Skrevet 8. mai 2008 tusen takk, følte oss som to prinsesser på den store dagen:-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå