Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

flyttet inn i nytt hus med varmepumpe:)

nå som det er en fin temp i huset er det da greit å slå den av over tid. den står på auto og da jobber den mye for å holde temp nede. hakke peil:) tenkte det kanskje er noe med at den må stå på å jobbe hele tiden, null peiling

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Vi skrur av vår nå når det er så varmt. Har den på nattsenking da, så det er varmt når vi står opp ;) Bruker mer strøm på å stå kjøle ned, så jeg ville slått den av jeg

Skrevet

Slå av! Det blir fort dyrt dersom dere bruker varmepumpa som kjøleelement, gitt. Greit å kjøre den på full AC sånn av og til dersom det blir skikkelig varmt på sommeren, men veldig ulønnsomt sånn som nå.

Skrevet

Vi har nettopp skrudd den av for sesongen - blir veldig varmt her om sommern, men jeg er ikke intr i å betale for oppvarming/nedkjøling om sommeren; da har jeg heller terrassedøra oppe så lenge vi er hjemme. Jeg hadde skrudd den av :o)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...