Prinsen & spiren Skrevet 7. mai 2008 #1 Skrevet 7. mai 2008 Igår fikk jeg midt på dagen svaaaaak pos test! (Strimmel fra billigsidene). Og våknet tidlig idag får å ta ny... og den var så negativ som det går an alt håpet er ute da?
willen sie eine ku zu milchen? Skrevet 7. mai 2008 #2 Skrevet 7. mai 2008 hei Første testen jeg tok var så svak at jeg måtte holde den opp mot lyset for i det hele tatt å se streken.. var altså usikker på om det bare var rein innbildning..-så svak var den..dette var clear blue-test. På pakken stod det et tlf.nr det gikk an å ringe, noe jeg gjorde. Hun fra cb kunne fortelle at det på ingen måte skulle vise noe antydning til positiv test om en ikke var gravid!! altså kunne hun konkludere med at jeg var gravid, men at jeg kanskje burde vente noen dager for å ta en ny test da det fortsatt var på et tidlig tidspunkt med tanke på hcg. Det sies at en positiv test er en positiv test uansett hvor svak den event skulle være.. Kanskje du skulle vente noen dager før du tar en ny test..? ønsker deg masse lykke til!!!!!!!!
*FLoRinA* Har født!!!! Skrevet 7. mai 2008 #3 Skrevet 7. mai 2008 Hei!! Jeg opplevde det samme som deg..Tok mange dager før den ble skikkelig positiv..men nå er jeg gravid i uke 28...så tror du bare skal fortsette å teste---- Den viser kun strek ved funn av HCG i urinene... så ikke gi opp..
Miniogmy Skrevet 7. mai 2008 #4 Skrevet 7. mai 2008 sier som jentene her inne pleier å si, det har ikke noe å si hvor svak streken er, er det en strek, så er du gravid! vent litt, test med morgenurin, og se hva som skjer!
Prinsen & spiren Skrevet 7. mai 2008 Forfatter #5 Skrevet 7. mai 2008 Men tok testen idag tidlig kl 06, så var jo med morgenurinen.. Og i går tok jeg den midt på dagen :S Så må ha vært noe feil med testen:( Men det som er merkelig er at el-testene er kjempe positive, men jeg skal jo ikke ha el nå.. hmmm Opplevd dette? først pos test - så neg???
Mops7 Skrevet 7. mai 2008 #6 Skrevet 7. mai 2008 Jeg fikk som deg pos test midt på dagen.-suupersvak, venninner og mann sa den var negativ. Dagen etter tok jeg en som var negativ. Tok fem dager før jeg tok en som slo skikkelig ut... Jeg tror du er gravid jeg:) OG, el testene mine slo også ut:)
Tryne_ nr.3 på vei Skrevet 7. mai 2008 #7 Skrevet 7. mai 2008 dersom dette er rundt IKM tider er dte mulig t du er gravid, men dersom streken blir svakere og svakere, elelr forsvinner helt, så kan det være du kommer til å miste
Prinsen & spiren Skrevet 7. mai 2008 Forfatter #8 Skrevet 7. mai 2008 Hadde "mensen" forrige uke.. Så skal jo hverken ha det eller el nå :S Hm.. Hadde SA i feb, så har ikke hatt ordentlig mensen siden januar...:S Tenkte kanskje at "mensen" forrige uke var festeblødning...hmm, vanskelig det her... Men el testene er like sterke...
Mahari81 og den lille Bie <3 Skrevet 7. mai 2008 #10 Skrevet 7. mai 2008 Jeg fikk en svak strek på billigetester, så negative de tre følgende dager...dette skjedde i to sykluser med disse testene, den ene gangen var jeg ikke gravid, den andre syklusen var jeg gravid...så jeg ville ikke stolt helt på de testene.....
Prinsen & spiren Skrevet 7. mai 2008 Forfatter #11 Skrevet 7. mai 2008 tror jeg ikke skal stole helt på de, nei. Men allikevel er eltestene kjempe pos. og skal ikke ha det eller:S merkelig..
Randi86*Salt og Pepper' Skrevet 7. mai 2008 #12 Skrevet 7. mai 2008 Ville gått og kjøpt meg en test på apoteket jeg og tatt i morgen tidlig.
Miniogmy Skrevet 7. mai 2008 #13 Skrevet 7. mai 2008 men testen skal jo ikke slå ut på annet enn hcg, og er det hcg så er det graviditet.. men når skal du ha mensen???
Prinsen & spiren Skrevet 7. mai 2008 Forfatter #14 Skrevet 7. mai 2008 hadde sa i feb, så har ikke hatt mensen ordentlig siden jan. Trodde jeg hadde mensen for 1 uke siden, men den var rar..
nr3hososs-og kanskje en til... Skrevet 7. mai 2008 #15 Skrevet 7. mai 2008 jeg testa med billigstrimmel to dager etter ikm, negativ. Så 4 dager etter med el-test, negativ... Så deretter, 7 dager etter ikm, med clearblue digital... (apotek endeli åpent) Positiv... Så jeg fikk inntrykk av at enkelte av de strimlene rett og slett ikke virket... Det er jo et håp å gripe tak i...
Gjest Bjørnen Collargol*gravid* Skrevet 7. mai 2008 #16 Skrevet 7. mai 2008 Da høres det ut som om du har eggløsning nå og at den ene testen i går var feil. Hender seg faktisk at de kan vise feilakti graviditet spes disse billige :-(
Prinsen & spiren Skrevet 7. mai 2008 Forfatter #17 Skrevet 7. mai 2008 Ja, men kommer el bare en uke etter "mensen".. men men.. hvordan mange dager får man pos el-test da? :S
Gjest Skrevet 7. mai 2008 #18 Skrevet 7. mai 2008 jeg fikk positiv el test når jeg skulle ha mensen. skjønte ingenting, men pratet med en veninne og hun fikk også positiv el test da. viste seg at hun var gravid, og det var jeg også. men på meg tok det ennå 5 dager til før graviditetstesten slo ut. el test kan slå ut på både graviditet og El.
Prinsen & spiren Skrevet 7. mai 2008 Forfatter #19 Skrevet 7. mai 2008 oi, hva skyldes det a montro? hvor lenge under el er testen pos??
*surrehue* Skrevet 7. mai 2008 #20 Skrevet 7. mai 2008 Hei, jeg vet ikke hvordan det er med disse billigtestene. Men, bare så det er sagt. Jeg hadde en rar mensen uka før jeg egentlig skulle ha den, og var sikker på at jeg ikke var gravid. Så tok jeg en gravid test da den plutselig gikk over. Fikk svakt utslag på Clearbluetest. Jeg er i uke 28 nå. Så kanskje du er gravid!!!!! Synes nesten det høres sånn ut jeg. Krysser fingre. Man må aldri slutte å håpe. Lykke til.
Prinsen & spiren Skrevet 9. mai 2008 Forfatter #22 Skrevet 9. mai 2008 Hei Tok en clearblue etter flere negative billigtester, og den ble også negativ Veldig skuffende.. men, synes fremdeles jeg får pos eltester. Så, aner ikke hva kroppen min driver med. Så, da er det kanskje el jeg har.. så får tro den sitter da:DDD
Gjest Skrevet 9. mai 2008 #23 Skrevet 9. mai 2008 hmm men hvis hun damen på CB sa at det skal ikke skje at det blir positiv hvis man ikke er gravid så stemmer ikke det. for jeg tok en digital test hvos det om litt sto gravid i displayet. andre testen jeg tok sto det negativ i. var hos legen og var ikke gravid. neste mnd måtte det 3 potitive tester hjemme, en test hos legen og en blodprøve til for at jeg skulle tro på det. stoler ikke på de testene jeg altså.
Prinsen & spiren Skrevet 9. mai 2008 Forfatter #24 Skrevet 9. mai 2008 Uff, ja.. Er i hvert fall utrolig skuffende, når jeg først fikk opp en svak - men "tydelig" strek der:/ Men, de andre har vært blendahvite og CB (dn med kryss) var også negativ
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå