På vei igjen? Skrevet 6. mai 2008 #1 Skrevet 6. mai 2008 Siden i går så fikk jeg plutselig så vondt å sitte oppreist, jeg er i uke 27+5 i dag, når jeg skulle på do og tisse måtte jeg sitte på skeive fordi det var så vondt å sitte oppreist, i tillegg har det skjedd i dag, må helst sitte i stresslessen enn å sitte oppreist, tror jeg kjenner noe rundt og fast og lurer på om det kan være rumpen som er der. Hva kan det være for noe? Er skikkelig vondt og ømt når det skjer. Området er helt nederst i magen til høyre.
På vei igjen? Skrevet 6. mai 2008 Forfatter #3 Skrevet 6. mai 2008 Nei det er ikke hele tiden, det er omtrent nede ved skambeinet bare ikke i selve beinet..sikkert bare babyen som trykker på en nerve der nede
grysom Knut-Elias og lillebror Skrevet 6. mai 2008 #4 Skrevet 6. mai 2008 kan godt være at h¤n sitter i sete for slik har jeg d. måtte på sykehuset for en sjekk å der fikk jeg beskjed at han satt i sete . å jordmora menta at dette kunne skape et press som gjør VONDT. jeg fikk vondt når jeg gikk eller satt på en speisel måte..
På vei igjen? Skrevet 6. mai 2008 Forfatter #5 Skrevet 6. mai 2008 Ja i dag når jeg var på butikken klarte jeg plutselig ikke å gå skikkelig. Må ha sett rart ut når jeg plutselig går helt normalt for så å begynne å ikke klare det
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå