Gå til innhold

Er dere flink å spare penger??


Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg er ikke :-( Har lystå begynne, men får det liskom ikke til! Alltid noe å bruke penger på...

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Nei:( Sparer ikke noe som helst!! Alt for glad i å bruke penger...

Skrevet

Ja har blitt det. Driver å pusser opp hs, pluss skal kjøre opp i sommer så vi har spart endel. Setter av en vis sum hver mnd. Veldig greit i grunn å ha litt i bakhånd også så vi skal aldri slutte å spare så lenge vi har mulighet til å sette av noen kroner. Sparer vel ca 5000 til sammen minst, fordelt på oss selv og ungene. Men selv ved å sette av noen hundrelapper så vil det hjelpe på.

Skrevet

selvsakt er det alltid noe og bruke penger på. du må bare tenke "trenger jeg egentlig dette?, var det dette jeg skulle kjøpe når jeg dro hjemmen i fra?" om svaret er nei en gang eller fler. da trenger du ikke den tingen. det hjelper :-)

Skrevet

Ja =0) men er også veeeeldig gla i å bruke penger =0)

Skrevet

nei har aldri vært det

Skrevet

Jeg har veldig variabel lønn. Derfor sparer jeg ikke noen fast sum hver mnd. Jeg sparer fast 40.000,- i året til pensjon og prøver å legge til side noe i tillegg. Sørger for å ha en bra bufferkonto som kan brukes om det skjer noe spessielt slik som nå når vi må skifte taket.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...