babygullz <3 vilde Skrevet 5. mai 2008 #1 Skrevet 5. mai 2008 Fant til min store glede en ny nugatti i butikkhyllene idag!! nugatti air! den er myk og luftig som sjokolademousse og smaker bare digg! nå må jeg vel passe meg for å klage på vekten i de neste dagene da, siden jeg nok kommer til å fråtse i nugatti air:P ( til den som ikke skjønte ironien og kommer med et hormonangrep nok en gang, get a hint, go to sleep=)
blir gal Skrevet 5. mai 2008 #2 Skrevet 5. mai 2008 Hvorfor måtte du si det a?? da må jo jeg kjøpe den å da:-)har så sjokoladedilla om dan.greier ikke la være:-(.vekta blir jo deretter.
babygullz <3 vilde Skrevet 5. mai 2008 Forfatter #3 Skrevet 5. mai 2008 Jeg tenkte jeg måtte dele GLEDEN med dere andre sjokolademonsere=) Det synes jeg dere fortjener=)
<3 Vila & Lille <3 Skrevet 5. mai 2008 #6 Skrevet 5. mai 2008 Spennende! =) Prøvde å søke på nettet, men fant ingenting om den! Hvilken butikk kjøpte du den på? Regner med det tar noen måneder før den dukker opp på Prix, så jeg må vel til en større butikk for å få tak i den..?
babygullz <3 vilde Skrevet 5. mai 2008 Forfatter #9 Skrevet 5. mai 2008 blå boks=) utenpå står d nugatti air, myk og luftig:)
123snart4"høygravid" Skrevet 5. mai 2008 #10 Skrevet 5. mai 2008 Fy, fy ikke friste oss med svangerskapsdiabetes!! KØDDER!!!! He he, får ta med en sånn pakke til føden, høres nam nam ut... Det er ikke måte på hva jeg skal spise av godteri og sjokolade når barnet kommer ut..
konemor med gutt+spire:) Skrevet 5. mai 2008 #11 Skrevet 5. mai 2008 den der er så god! mamma kjøpte den til meg og jeg spiser kun den som pålegg nå- blir ikke så fort kvalm av den som med vanlig nugatti nam nam er det noen som har mye hormoner(sånn som meg i kveld....) så prøv eventyr brus hehe blir glad bare jeg ser flaska komme på bordet =)
konemor med gutt+spire:) Skrevet 5. mai 2008 #13 Skrevet 5. mai 2008 på ica har de store flasker, men er faktisk eneste jeg har sett at de har og her er både kiwi,rema,rimi,coop og spar. å så på noen cafeer har de perle og bruse funker den og. men bare som en nød erstatning hehe
Gjest Skrevet 6. mai 2008 #14 Skrevet 6. mai 2008 trur du en får tak i nugatti air på ica eller spar? (Bygdenoreg veit du;P)
babygullz <3 vilde Skrevet 6. mai 2008 Forfatter #15 Skrevet 6. mai 2008 hehe, jeg vet ikke=) jeg oppdaga den da jeg var på Rema i går..jeg trodde det var en slaks ny nugatti max, tenkte jeg måtte lese på den..så bare en blå boks som stod der og lyyyyyste mot meg, så jeg måtte se hva det var, å da det stod; myk og lufting, og stratos kosepose-sangen dukka opp i hodet på meg, var det ikke snakk om å sette boksen fra seg! den ble med meg på hele handlerunden min, og jeg måtte smake på den så fort jeg kom hjem=)
Gjest Skrevet 6. mai 2008 #16 Skrevet 6. mai 2008 dette burde jeg ikke vist om.. hehehe.. har allerede lagt min elsk på den gode, gammeldagse nugattien.. Sjokolade er vist tingen nå som jeg er gravid!
chick28 blir trebarnsmamma=) Skrevet 6. mai 2008 #17 Skrevet 6. mai 2008 ÅÅÅÅÅÅÅÅÅÅÅÅÅÅÅÅÅÅÅÅÅÅÅÅ!!!!!! Må jo ikke si sånt!!! *sukk* Vet hvor den neste bilturen ender liksom!!! hehe...
LilleBjella Skrevet 6. mai 2008 #19 Skrevet 6. mai 2008 Jeg eeeelsker sjokolade......men ikke på skiva. Æsj. Har aldri forstått det:)
babygullz <3 vilde Skrevet 6. mai 2008 Forfatter #20 Skrevet 6. mai 2008 D spørs hvilken skive d er...og så må jeg ha brelett under, d gjør ekstra susen=) Prøvd med nugatti på hveteboller da LilleElla? eller på muslibar?mmmm:P
Miss Dynamite Skrevet 6. mai 2008 #21 Skrevet 6. mai 2008 kjøpte den nå istad!!!! ja den ligner faktisk veldi på sjokolade mousse.. fyyy dden var god!!!
Kanutten80 gutt 08 og gutt 10 Skrevet 6. mai 2008 #22 Skrevet 6. mai 2008 Var på kiwi i stad å kjøpte en boks med nugatti air. Fy f......................... Ser ut som sjokolade mousè, å smaker bare helt himmelsk. Er det mulig sier jeg. Mmmmmmmmmmmmmmmm. Må ha det, bare må ha det ;o)
Kanutten80 gutt 08 og gutt 10 Skrevet 6. mai 2008 #23 Skrevet 6. mai 2008 Ops!!! Måtte vist ha litt til kveldsmat også gett! I love it!
babygullz <3 vilde Skrevet 6. mai 2008 Forfatter #24 Skrevet 6. mai 2008 hihi, jeg hadde til frokost i dag, og jammen må jeg unne meg en kvelds også;=) Bedre sjokoladepålegg skal man lete lenge etter! fint jeg slipper å lete, for jeg har den i skapet:D:D nam nam nam!!!
Kanutten80 gutt 08 og gutt 10 Skrevet 6. mai 2008 #25 Skrevet 6. mai 2008 Ja, nærmere orgasme kommer ikke jeg. Ler Så godt er det. Farlig godt!!!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå