Anonym bruker Skrevet 5. mai 2008 #1 Skrevet 5. mai 2008 Jeg blir det. Gjør aldri noe med det, men synes det er deilig å få litt sommerfugler i magen noen ganger. Bare jeg som har det sånn?
___ Skrevet 5. mai 2008 #2 Skrevet 5. mai 2008 Det opplever nok de fleste noen ganger. Jeg gjør det i hvertfal. Betyr ikke at jeg er noe mindre glad i mannen min av den grun.
Anonym bruker Skrevet 5. mai 2008 #3 Skrevet 5. mai 2008 Klart jeg blir betatt av andre. Gjør ikke noe med det nei, men lov å fantasere litt vel. Er veldig glad i typen min fordet.
Anonym bruker Skrevet 5. mai 2008 #4 Skrevet 5. mai 2008 Jeg har blitt og blir det nok igjen.. Det skjer ikke så ofte da.., men føler det p en måte litt tøft når det skjer.., at forholdet blir satt på en prøve på en måte... Så langt har jeg holdt meg til se men ikke røre regel og bestått prøvene med glans.. =)
Anonym bruker Skrevet 5. mai 2008 #5 Skrevet 5. mai 2008 Off, jeg er alt for betatt av bestekameraten hans. Kjenner han ikke så godt da, men han er så kjekk... og nettopp blitt pappa med sin livs kjærlighet.. hehe og jeg har nettopp blitt mamma med min livs kjærlighet.. men han er veldig kjekk ja. blir litt rar hver gang vi sees. føler meg fæl..
Anonym bruker Skrevet 5. mai 2008 #8 Skrevet 5. mai 2008 Du e ikke aleina.. Æ blir ofte betatt av andre enn min kjære.. Elske mannen min, men deili me sommerfuglan i magen innimellom. D finnes såååå mange fine og kjekke menneska i verden.. koffer ska man ikke få "tenke" litt på di i blant
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå