MartheMor+Lillegutt Skrevet 5. mai 2008 #1 Skrevet 5. mai 2008 Jeg har nettopp blitt gravid, og da har det jo dukket opp massevis av bekymringer. Jeg hadde en god del mensmurringer rundt IKM, men så ha det seg litt. Nå i 5. uke har murringene kommet tilbake, og er ganske kraftige til tider. Er dette normalt?
cabe- fått gutt nr fire :) Skrevet 5. mai 2008 #2 Skrevet 5. mai 2008 Hei på deg! Helt normalt begge deler, både menssmerter og å bekymre seg : ) Skjer mye i livmoren din nå, så både menssmerter og stikkinger er noe de fleste opplever. Gratulerer med spire i magen!!
mamarama og lille banan Skrevet 5. mai 2008 #3 Skrevet 5. mai 2008 jeg hadde det i alle fall i begynnelsen, og spiren holder fast ennå jeg er 15+4 i dag, og jeg har faktisk litt murringer igjen. tror ikke det er noe å bekymre seg for, med mindre du begynner å blø. men husk at det er lav terskel for å få komme inn til legen når du er gravid. det er bare å kontakte legen hvis du er bekymret! lykke til!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå