Gå til innhold

Noen som vet hva privat ul koster?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Får tidlig ul sånn rundt uke 9/10, men er jo så lenge å vente til ordinær ul... kommer til å være veldig bekymret - er jo det nå allerede... Skal høre med fastlegen om det er mulig å få henvisning til to, men er absolutt ikke krise med privat heller! Noen som har peiling på pris? Bor i trondheim forresten :)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg vet ikke i Trondheim, men i Fredrikstad koster det ca 800.

Skrevet

kr 750 på Medicus. Jeg skal dit i morgen, og er så spent:-) er 8+4 i dag

Skrevet

Gynekologen min (Lillestrøm) tar 500 kr for tidlig UL.

Skrevet

Jeg også skal på Medicus i morgen! Er da 8+0, og håper alt står bra til med spiren min!

750kr er jo ingen pris, i mine øyne.

Skrevet

I Sverige koster det bare 200 i egenandel for å gå til privat gynekolog for å gjøre f.eks VUL, så jeg er glad for at jeg bor her akkurat nå. :) Vi skal ta første ul allerede 26 mai, og er nå i uke 6 eller 7.

Skrevet

Absolut verd pengene :) Bare greit å vite hva de forskjellige tar...Vet jeg får en tidlig ul, men vil så gjerne ha en til og da er det greit å vite hvor jeg kan dra og hva det koster! Takk for svar alle sammen :)

Skrevet

i arendal koster det 100kr :) hadde en ul i uke 8 og skal på ny i uke 12.

 

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...