Anonym bruker Skrevet 5. mai 2008 #1 Skrevet 5. mai 2008 Jeg skal bake noen kaker til en konfirmasjon og finner ikke ut hvordan jeg skal pynte den ene. Det er en karamellkake, lages i storpanna til stekovnene. Glasuren oppå er brunbeige i farge. Hvordan kan jeg pynte den? Glasuren er så bløt at det går ikke an å lage mønster med gaffel/ skje eller rosetter.
♥ Miss Fat ™ ♂ + ♀ Skrevet 5. mai 2008 #3 Skrevet 5. mai 2008 Synes ikke alle kaker trenger pynt jeg da. Sann type kake som du skal lage, og gulrotkake er fin og god nok som den er.
morTilLillegull Skrevet 5. mai 2008 #4 Skrevet 5. mai 2008 Hva med krem? Sprute på noen rader med sånn sprøyte? Husker ikke helt hva det heter. Sånn pose som man klemer ut kremen. Håper du skjønner hva jeg mener... :-)
Miffs Skrevet 5. mai 2008 #5 Skrevet 5. mai 2008 Rosetter av krem, med mynte, jordbær, kakesjokoladepynt eller sånn gulorange liten frukt som jeg ikke husker navnet på.. Ser ut som en liten cherrytomat med tørkede blader på. Bilde av den midt foran her: http://gfx.dagbladet.no/pub/artikkel/4/42/422/422803/EksotiskFrukt_art503.jpg Ta et bildesøk på google for ideer!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå