Anonym bruker Skrevet 4. mai 2008 #1 Skrevet 4. mai 2008 Jeg lurer blant annet på hvordan folk gjør det når de sender inn demo. Betaler en aspirerende artist i dyre dommer for en fiks ferdig sound før de sender inn demo, eller sitter de og klimprer på kassegitaren og sender inn dette? Artiser som har blitt oppdaget gjennom MySpace, hvordan har de spilt inn musikken sin uten å låne seg til fant for å få det gjort ordentlig? Eller er det nettopp det de har gjort? Hvem er det isåfall som lager sounden? Har musikk i magen og mangler skulle gjerne hatt det nødvendige musikkutstyret til hundretusener i stua..
The most famous Ludder Skrevet 4. mai 2008 #2 Skrevet 4. mai 2008 Bli kjent med noen som har hjemmestudio :-)
Anonym bruker Skrevet 4. mai 2008 #3 Skrevet 4. mai 2008 Hvor fins de? Og more importantly, kan de lage Timbalandsound?
The most famous Ludder Skrevet 4. mai 2008 #4 Skrevet 4. mai 2008 Det kan de nok. De finnes i musikkmiljøet, gjerne rockemiljøet.
Anonym bruker Skrevet 4. mai 2008 #5 Skrevet 4. mai 2008 Så var det det å bli kjent med dem da. Trurukkerem ska ha no' i betaling??
The most famous Ludder Skrevet 4. mai 2008 #6 Skrevet 4. mai 2008 Kanskje litt. Men du må jo enten bli kompis eller eventuelt elsker da, det funker best.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå