Anonym bruker Skrevet 4. mai 2008 #1 Skrevet 4. mai 2008 hvor mange uker ca må de være når de forlater moren?
Anonym bruker Skrevet 4. mai 2008 #3 Skrevet 4. mai 2008 la en annonse ut på finn,og skrev de var 8 uker nå og klare for og flytte.. fikk de mailene fra andre folk om at det var forbudt og gi dem bort når de var bare 8 uker osv.. jeg kunne bli ilagt bot osv.. synes det rett og slett er frekt.
Anonym bruker Skrevet 4. mai 2008 #4 Skrevet 4. mai 2008 8-10 Se et ann på kattungen å hvor avhengig h*n er av mamman sin. Bedre å vent 1-2 uker før du sender h*n avgårde. Vi fikk en kattunge når den var 8 uker, å hun gikk å skrek hele tiden.
Anonym bruker Skrevet 4. mai 2008 #5 Skrevet 4. mai 2008 mine kattunger er ikke avhengig av moren mer. de spiser og drikker selv..er helt renslige.. og det virker som om moren er lei av de.. trekker seg unna dem hele tiden og er mer ute enn inne sammens med ungene..
Anonym bruker Skrevet 4. mai 2008 #6 Skrevet 4. mai 2008 Da kan du trygd levere dem til di som vil ha dem :-) hvor i landet bor du?
Anonym bruker Skrevet 4. mai 2008 #8 Skrevet 4. mai 2008 De bør være 12 uker, ikke 6, 8 eller 10... Les på noen helt vanlige nettsteder hvor det står om katter så ser du hva som er anbefalt og hvorfor. Orker ikke gå inn på det her engang..
Gjest Skrevet 4. mai 2008 #9 Skrevet 4. mai 2008 12 uker. Jeg ville ALDRI tatt inn en kattunge på 8 uker med mindre det var meget spesielle åraker til det.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå