Gå til innhold

sprinkelseng..


Emilia m ♥j08, g10+maispire12♥

Anbefalte innlegg

Skrevet

Noen som vet om en sprinkelseng hvor bunnen kan heves OG den ene siden kan tas helt av slik at det blir en liten junior seng? Så på en sånn seng i Stockholm... Og vil ha den. Kostet rundt 3000,- Tror den var fra Babydan, men finner den ikke igjen.. Noen som vet?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Stokke har vel også noe sånt tror jeg.... sånn oval seng, som kan bygges ut og ta av i alle fall en side på...

Skrevet

Takk for svar, men mener ikke stokke eller leander sengen. Den jeg så var vanlig firkantet i formen, og litt billigere..

Skrevet

stemmer det du får en fra baby dan hvor den ene siden kan taes ned osv=) den ligger på 3000kr ja og kan kjøpes på barnas hus.=)

Skrevet

Trodde de fleste sprinkelsenger var sånn jeg. På Ikea sine senger kan den ene siden tas helt av ihvertfall. Hvis det var det du mente da..

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...