Anonym bruker Skrevet 3. mai 2008 #1 Skrevet 3. mai 2008 betyr det at de er for små eller for store? Har lest at det kan tyde på at de er for små, men jenta veier bare 5 kg. Kan vel ikke gå opp til bleier for 7 kg +. Har prøvd både pampers og libero str 3 og begge lekker bæsj.
Anonym bruker Skrevet 3. mai 2008 #2 Skrevet 3. mai 2008 Kan jo og bety at det kommer veldig mye på engang og ikke bleiene tar unna alt. Eller at det går for lang tid før de blir byttet. Opplevd at det lakk urin når bleien var for liten, men da byttet vi den bare ut med en større og den lakk ikke. Pampers sine bleier synes jeg lekker avføring på kantene uansett.
Anonym bruker Skrevet 3. mai 2008 #3 Skrevet 3. mai 2008 Vi bytter med en gang etter at hun har bæsjet og det er bare det som lekker, har aldri hatt urinlekkasje. Pampers har lekket ut på sidene og over magen. Libero bare litt ved beina. Jaja får vel prøve en større str da. Håpe hun ikke drukner i de... HI
Anonym bruker Skrevet 3. mai 2008 #4 Skrevet 3. mai 2008 Innimellom kommer det så mye bæsj på en gang at alle bleier lekker tror jeg. Har prøvd både Libero og Pampers, og det har skjedd på helt nyskifta bleier:)
Camomilla73 Skrevet 3. mai 2008 #5 Skrevet 3. mai 2008 Synes ofte at når bleiene lekker bæsj så er det på tide å skifte størrelse. Noen ganger lekker de billigste bleiene tiss om natten (fra Kiwi), men her funker pampers bra for oss. Baby er 6½ måned, snart 10 kilo. Lykke til.
Anonym bruker Skrevet 4. mai 2008 #6 Skrevet 4. mai 2008 Vi har sliti med at bleiene lekker oppover ryggen.Har begynt å brette et mesoft kompress og legge som brems bak i bleia, ikke lekki siden!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå