snartmammapåny Skrevet 3. mai 2008 #2 Skrevet 3. mai 2008 Om man liker mr.Bean humoren så er den nok veldig artig. Jeg er ikke 100% overbevist, men jeg måtte jo dra på smilebåndet en del ganger fordi om. Særlig en sene trodde jeg at jeg skulle le meg i hel av, den var bare hysterisk morsom. Ellser så var det litt forutsigbart hva som kom til å skje, man viste liksom flausen før den kom.
Bålle84+j06+nooni161010 Skrevet 3. mai 2008 #4 Skrevet 3. mai 2008 helt grei film:D holdt på å leg meg ihjel ved en scene om en moped hehe...ikke sånn superbra, men greit å se en stille kveld=)
celodi Skrevet 3. mai 2008 Forfatter #5 Skrevet 3. mai 2008 Skal se den med jenta mi på snart 6 år og 2 tantebarn på 12 og 14..Jentekveld vi (etter poden sovner) Så da blir det bean,nachos og godis=) Jeg ler av alt,så da blir det nok en super kveld=) Takk for svar!!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå