tina-b Skrevet 3. mai 2008 #1 Skrevet 3. mai 2008 Hei Jenta mi er 6 mnd i dag! Kun morsmelk frem til nå, ( flinke jenter,stolt!!) Så i dag skal hun for første gang smake på noe annet! Smake litt grøt, med kamera på selvfølgelig ( likt som med store bror, som nå er 2,5 år) Det jeg lurer på om det er mange som har erfaring på å full amme lengre?? Hvor lenge er det mulig?? Er jo så enkelt!! Gutten min likte ikke grøt i førsten, så det ble jo nesten full amming frem til han var ca 8 mnd, ble da tilbud om grøt hver dag... Men er det nødvendig?? Noen som har full ammet lenge?? Har forresten STORE barn!! Gutten min var 9540 og 72 cm når han var 6 mnd.. God helg!!
mamman_til _♥♥♥♥♥ Skrevet 3. mai 2008 #2 Skrevet 3. mai 2008 vet av ei som fullammet til barnet var rundt 1 år, så det er mulig så lenge vekta går opp å ungen trives:)
Anonym bruker Skrevet 3. mai 2008 #3 Skrevet 3. mai 2008 De skal vel helst begynne å få i seg litt jern etterhvert gjennom mat.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå