helene0: jan09+jun11 Skrevet 2. mai 2008 #1 Skrevet 2. mai 2008 Arg! det klør som bare rakkern, og det har ikke gått over med canesten... Startet med kur på tirsdag og det klør fremdeles. Jeg tror kanskje jeg kan være gravid (har testet og fikk en svak strek i dag tidlig, ikm var onsdag) noen som vet om dette kan ha noen sammenheng, at det kanskje ikke er soppinfeksjon, men bare kroppen som forandrer seg?? Jeg tror jeg holder på å bli gal..
Gjest Skrevet 2. mai 2008 #2 Skrevet 2. mai 2008 Jeg aner ikke om det har sammenheng. Men jeg fikk soppinfeksjon ca.3 dager før jeg testet positivt! Svak strek betyr nok at du er gravid. Tror du er gravid jeg:-) Gratulerer hvis du er det!!
*Lykkeliten* Skrevet 2. mai 2008 #3 Skrevet 2. mai 2008 Ja, det har nok en sammenheng ifølge jordmoren min sist jeg var gravid.. Det kan jo også komme av at du har barbert deg eller bruker sterkt parfymerte såper til underlivet. Men vi får håpe på at du er gravid da!! =) Lykke til!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå