klompen-81 ¤over terminr¤ Skrevet 2. mai 2008 #1 Skrevet 2. mai 2008 gråt en skvett når jeg fikk høre hjertelyden for første gang i dag.er 17+4. det var helt herlig å høre. nå er det en uke til jeg får se den lille. på UL..herlig dag:)
Rampegutt08+Bøllefrø12 Skrevet 2. mai 2008 #2 Skrevet 2. mai 2008 kan jeg tenke meg;) jeg har enda ikke hørt den. men var på ordinær UL på tirsdag så fikk se at alt var bra med den lille i magen. h*n lå og veiva med armene før h*n snudde seg med rompa til, hehe.. men gleder meg til jeg skal til jordmor denne mnd! endelig skal jeg får hørt h*n.
AO3 Skrevet 2. mai 2008 #3 Skrevet 2. mai 2008 Jeg fikk også høre hjertelyden i dag. Det var andre gang, 15+6. Deilig følelse! Dette blir en fin helg.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå