Gå til innhold

lure på en ting


Anbefalte innlegg

Skrevet

e mange som anbefale mange sånne små teppa til å ha roint babyen... koffør trensg man så mange? å katti ska de brukes?:)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Mange små tepper rundt babyen? Helsetepper eller? Du trenger ikke mange nei, holder med et par. Teppet kan f.eks. brukes rundt babyen eller over den som en dyne på varme dager, både inne og ute i vogna. Mange bruksmuligheter. Men det irriterer meg når folk henger tepper over vogna når det er varmt ute. En baby bør venne seg på dagslys og en myggnetting er det eneste som trengs over vogna om sommeren, med mindre det regner eller blåser fælt. Blir fort varmt i vogna når sola skinner.

Skrevet

ja tenkte på helseteppe... tenkte at va bare d dem trengte å brukes til... men bynte å lure når så flere plassa at e lurt me mange sånne...

Skrevet

Vi kjøpte mange men brukte de lite/ingen ting....

 

Skrevet

Vi hadde mange og brukte dem alle til forrige baby. Hun var så plaget med den refleksen der de slår ut med armene når hun skulle sove. Skvatt og våknet med armene ut til siden. Men når vi pakket henne inn i pledd sov hun godt :) Årsaken til at vi hadde så mange var at hun var en skikkelig gulpebaby, så det ble litt vasking.

 

Ikke sikkert du trenger så mange pledd. Vent heller med å kjøpe til babyen kommer :)

Skrevet

jeg har brukt helseteppene til snuppa kjempe masse. hun ble født i mai for to år siden. det eneste jeg hadde på henne når hun sov i vognen f.eks var helseteppe.. det er mykt og behagelig og luftig..;) hun bruker dem enda...når hun f.eks sitter i vognen ev sover i vognen.. godt å ha litt over seg da..;) har også et hjemme strikket ull teppe som hun har brukt kjempe masse..;)

 

da hun var helt nyfødt lå hun i slike tepper hele dagen..;)

Skrevet

Vi har også brukt teppene mye. Har helsetepper, fleecetepper, bomullstepper. Helt til gutten vår ble 3 år har de vært flittig i bruk og godt å ha noen å skifte med.

Brukt dem til å ha rundt når han var liten, som underlag i vogn, underlag på gulv/ sofa, over bena i bilstol, i barnehagen som sommerteppe+++

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...