Gjest Skrevet 2. mai 2008 #1 Skrevet 2. mai 2008 I dag er det 3 år siden vårt perfekte gull så dagens lys. :-D Men siden vi feiret dagen i går, så gjorde vi oss liksom litt ferdig med det da. Men jeg sa gratulerer med dagen til henne det første jeg gjorde i morges. :-)
Gjest Skrevet 2. mai 2008 #2 Skrevet 2. mai 2008 Gratulerer til gullet! Det er en veldig artig alder :-D Kos dere!
piano♫ Skrevet 2. mai 2008 #3 Skrevet 2. mai 2008 Gratulerer så masse med dagen til jenta deres. Foreslår at hun får pannekaker til middag, is til både forrett og dessert ;-) Ha en flott dag!
ღDidrikmamsenღ Skrevet 2. mai 2008 #4 Skrevet 2. mai 2008 Gratulerer med tuppa! Didriksen blir 1 i dag han og vi feiret i går vi også =) Greit å bruke en slik dag til bursdagsfeiring =)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå