Twintipp og himmelblå Skrevet 1. mai 2008 #1 Skrevet 1. mai 2008 Første bursdag uten mamma i morgen, veldig spesiellt. Ikke at min bursdag er så big deal heller da men.. Og ikke kunne pappa og dem komme i morgen heller.. Godt jeg har snille svigerforeldre da.. For 27 år siden lå mamma med rier og ventet tvillingene sine.. Rart å tenke på.. Mamma som alltid ringte og sang bursdagsang kl. 08 om morgenen, og som kom med hvitveis og bløtekake.. Tapet av henne er større enn jeg noensinne kunne forespeile meg..
Gjest Skrevet 1. mai 2008 #4 Skrevet 1. mai 2008 Føler med deg..... har det sånn enda jeg. Synes faktisk det er vanskelig å feire dagen min og hadde det ikke vært for ungene hadde jeg skippet det glatt. Bursdagsklem til deg fra meg:)
Gjest Skrevet 1. mai 2008 #6 Skrevet 1. mai 2008 uff.hÅper du likevel får en fin dag. mammaen din sitter nok ogs er på deg som den vakreste enegelen du kan tenke deg - og er kjempestolt over at den flotte jenta hennes klarer seg så bra - og at hun er en så god mamma for hennes barnebarn
Gjest Skrevet 1. mai 2008 #8 Skrevet 1. mai 2008 Har så vondt av dere...synes det var fælt å minsta farmor alt for tidlig jeg ( hun ble 65)....var veldig nære, bodd i samme hus ( generasjon bolig) i hele oppveksten, og ei periode som voksen. Som en ekstra mor.....tenker ofte på henne...tungt savn. Har så mye jeg skulla fortalt henne og snakka med henne om....håper hun følger med på et vis, føler av og ti at hun er her...rart i grunn. Tørr ikke tenke på hvordan det vil oppleves å minsta mamma en gang :-( Er så urettferdig at noen skal dø fra oss så alt for tidlig, når de burde had 20-30 år til i hvertfall :-( Synes dere har vært tøffe jeg!
Mamsen87 :) Skrevet 1. mai 2008 #9 Skrevet 1. mai 2008 Stor klem til deg, Twintipp!! Dette høres ikke noe koselig ut nei! Men mamman din er nok helt sikkert til stedet på en eller annen måte i morgen, og er nok utrolig stolt over sin datter. Og gratulerer med dagen som er i morgen!
BettyBoob Skrevet 1. mai 2008 #10 Skrevet 1. mai 2008 stor klem til deg!! gruer meg til bursdagen (30 årsdagen) min senere i år uten mamma
Twintipp og himmelblå Skrevet 1. mai 2008 Forfatter #11 Skrevet 1. mai 2008 *snufs* Takk for det og takk for klemmer.... Ja, lurer på hvor hun er og om hun føler noe spesiellt i morgen der hun befinner seg.. Plantet pene bloster på graven hennes idag da, følte jeg måtte takke henne, hun ga meg jo tross alt livet... Snille mamman min.
Gjest Skrevet 1. mai 2008 #13 Skrevet 1. mai 2008 Huff, så utrolig trist, sender deg mange trøsteklemmer:) Ville også fortelle deg at du har en helt utrolig vakker liten gutt, så innom en annen tråd og kom innom bloggen din, han hadde de vakreste blå øynene:) nyydelig:) Håper du får en fin dag likevel:)
Twintipp og himmelblå Skrevet 1. mai 2008 Forfatter #15 Skrevet 1. mai 2008 Tusen takk for det... Han er jo lille solskinnet mitt og den som har holdt meg oppe det siste året:o) Takk for klemmer, det varmer...
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå