mor til to prinsesser Skrevet 1. mai 2008 #1 Skrevet 1. mai 2008 Kan man bruke foreldreenheten og babyenheten uten ledning? batteri eller oppladbar? sier evt foreldreenheten fra hvis babyenheten har dårlig batteri? Har nemli en phillips fra 2004, er fornøyd bortsett fra at foreldreenheten ikke piper når babyenheten har dårlig batteri..
Lamaungene 07 og 10 Skrevet 1. mai 2008 #2 Skrevet 1. mai 2008 phillips avent kan brukes med batteri i begge enheter, kan også lade opp batterier og brukes under oppladningen. Om babyenheten går tom for strøm mister den kontakt med foreldreenheten som da gir fra seg høye pip..jeg har en fra 2007
CB-BabyBoy Skrevet 1. mai 2008 #3 Skrevet 1. mai 2008 Super nova går på batteri, så du kan klipse enhetene på f.eks din bukselomme og kanten på vogna eller lignende. Jeg er usikker på det med varsel siden vår enda ikke er tom for batteri, men jeg vil anta at den sier fra på et eller annet vis.
mamma og godguttene Skrevet 1. mai 2008 #4 Skrevet 1. mai 2008 Noen av disse som sier ifra ved dårlig kontakt mellom foreldreenhet og den andre ?
CB-BabyBoy Skrevet 1. mai 2008 #5 Skrevet 1. mai 2008 Det står på esken til super nova at den sier fra både med lys og lyd når apparatene er utenfor rekkevidde. Den gjør det samme dersom det blir lavt batteri for begge enheter.
mor til to prinsesser Skrevet 1. mai 2008 Forfatter #6 Skrevet 1. mai 2008 Takker for svar. Da blir det nok en super nova. Hva koster den? Hvor kan jeg kjøpe den?
♥Love is in the aiR♥ Skrevet 2. mai 2008 #7 Skrevet 2. mai 2008 Den er på tilbud på barnas hus nå til 1099kr=) Eller kanskje det var på reflex? Hmm, en av de hvertfall;o)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå