Kiss10 Skrevet 1. mai 2008 #1 Skrevet 1. mai 2008 Så ble vi gravide Jippi!! Vi har hatt mange opp og nedturer på veien mot å bli foreldre, så nå håper vi virkelig at det klaffer. Første graviditet og ennå bare 15 dager siden unnfangelsen. Så smått er det, men gravid er gravid :) Tok en billigstrimmel i går morres. Litt usikker på eggløsning, men tror det var onsdagen 14 dager før. Etter ca 4 minutt kom en svak strek. Da var det rett på digital-testen og den slo ut på få sekunder. GRAVID lyste det og jeg hoppa opp og ned som en jojo! Spratt inn i senga til mannen som ennå sov og ante fred og ingen fare. hehe - herlig følelse. Ganske utrolig og enda ubegripelig, men helt fantastisk. Har gått til innkjøp av Gro Nylanders På Vei og leser til øynene er store og våte. Håper mange av dere snart følger etter meg inn på 1.semester, og håper at jeg slipper å komme tilbake hit Lykke til alle sammen !!
Gjest Skrevet 1. mai 2008 #2 Skrevet 1. mai 2008 ååå så kosli:)!!! gratulerer så mye!! nyt de neste 9 måndene for ikke å snakke om etter på, å send over litt babylykke til oss også da;)!
studdis Skrevet 1. mai 2008 #5 Skrevet 1. mai 2008 Å ja, det er en fantastisk følelse når testen viser at man er gravid. Kos dere masse og lykke til videre. Du har en fantastisk tid foran deg, så nyt det :-)
JulieF*Victoria* Skrevet 1. mai 2008 #7 Skrevet 1. mai 2008 Gratulerer så mye!!! Hvor lenge hadde dere prøvd da???
Kiss10 Skrevet 1. mai 2008 Forfatter #8 Skrevet 1. mai 2008 Masse babylykke sendes herved Vår oppskrift: Lang og god ferie først. Så kos tre kvelder på rad, med eggløsningsdagen som siste Så ble det full klaff !
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå