Har ei tulle med øyne blå <3 Skrevet 1. mai 2008 #1 Skrevet 1. mai 2008 Han og tuppa har vært hos hans foreldre i dag siden jeg har jobba i natt og har sovet. De dro på restaurant og han følte seg som en alenepappa som hadde tatt med seg sine foreldre på restaruant. Han synes den følelsen var så ubehagelig så han hadde prata høyt om meg,så ikke folk skulle tro han var alenepappa.han synes folk titta osv... Paranoide mannen min. Haha. Mye man skal tenke på. Sa er vel samme hva folk tror vel? var jo enig i det,men synes det var rart. IKKE DET AT DET ER NOE GALT I Å VÆRE ALENEMAMMA ELLER ALENEPAPPA bare så det er sagt Men han synes følelsen var litt spesiell. Hehe
Gjest Skrevet 1. mai 2008 #2 Skrevet 1. mai 2008 hehehehe jeg skjønner følelsen..., blir litt sånn jeg føler det når ungene roper på pappan med fornavn i butikken o.l.
twilla Skrevet 1. mai 2008 #3 Skrevet 1. mai 2008 haha, min pleier å si at det er moro å være ute alene med baby, for alle damene ser så beundrende på ham... hehe... også sier han at jeg ikke får være med dem, for de skal på guttetur.. men er jo litt tull da:)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå