Gå til innhold

jaaaaaaaaaaaa:)


Anbefalte innlegg

Skrevet

Heia Liverpool:) Torres er helt konge...

 

 

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Håper begge lagene taper:-s

Skrevet

håper Liverpool vinner så blir det lett match for Man U i finalen!!;) edabedda Cecelia!!!

Skrevet

haha du er så utrolig morsom:P blir lett match for Liverpool da vettu...

Skrevet

Heia liverpooooool!!!!!

Skrevet

tror du må ta deg en tur å se på tabellen før du kan komme me sonne utsagn;) jah eg vet eg e morsomst i heeeele verden vettu!!;)

Skrevet

du altså..tabellen har faktisk ikke en dritt å si i CL...så det så:P

Skrevet

CHELSEA!!!!!!!!!!!

 

Også knuser vi manutd i finalen;o)

Skrevet

GO GO MANU!!!!!!!!!:)we are going to winn the leauge....

Skrevet

greit cup e cup men herregud det sier jo seg sjøl at man u e bedre da;) greit man iche kan se helt ut fra tabell men det betyr jo litt at de leder da vettu;) Klasse forskjell vettu!!;)

Skrevet

er det klasseforskjell på Brann og lagene over de på tabellen og da kanskje:P haha...eg tror vi bare må være enig om at vi er uenig

Skrevet

Hvis Chelsea vinner ikveld, så får vi håpe at hele den russiske mafiaen tar rotta på man u i finalen. Hvis ikke får Torres og Gerrard ta seg av den biffen.

Skrevet

den serien e no faktisk nettopp begynt så det blir no litt forskjell lille venn;) i starten nå så vinner jo alle mot alle menst når serien går mot slutten tror eg nok at det kan være klasse forskjell på lage på toppen å de en del under;) men ser jo iche ut som det går så bra da*Trøsteklem*

Skrevet

så stille du ble Cecelia.. gikk iche så bra dette gitt

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...