Ksenia & Anjem Skrevet 30. april 2008 #1 Skrevet 30. april 2008 som det går reklame for på tven nå..funker den?
Gjest Skrevet 30. april 2008 #2 Skrevet 30. april 2008 Gul er jo også en farge... Men sikkert ikke den du vil ha:-) Nei, hold deg unna selvbruning. Skjeldent at det ser ekte ut, lukter ille etter en dag også.
Candy girrrl Skrevet 30. april 2008 #3 Skrevet 30. april 2008 Jeg har faket i mange år med selvbruning. Og alle tror jeg tar mye sol. Saken er at jeg ikke har tatt sol på 4 år. Og jeg blir ikke gul. Men har ikke prøvd loreal sin.
Gjest Skrevet 30. april 2008 #4 Skrevet 30. april 2008 Jeg synes det ser gult ut. Og at det lukter døden. Mulig du har vært heldig!:-)
Lillesnuppis Skrevet 30. april 2008 #6 Skrevet 30. april 2008 Jeg å syns selvbruningskrem er stygt. Liker å være brun. Nei da sitter jeg heller i sola å lar det ta den tiden det tar å bli brun.
--arkin-- Skrevet 30. april 2008 #7 Skrevet 30. april 2008 hvem bruker du da candy girl?? bruker en jeg har kjøpt på apoteket jeg, husker ikke helt merke i farta men den er iallefall bra synes jeg
Candy girrrl Skrevet 30. april 2008 #8 Skrevet 30. april 2008 Ååå, har prøvd mange. Akkurat nå bruker jeg Shiseido sin gele til ansikt og kropp. Den lukter veldig lite. Er også fornøyd med St.Tropez Bronzing mist,step 3 (spray). Og hvis man ikke vil bruke selvbruning anbefaler jeg Kanebo sin Instant natural golden glow. En transperant gele som ikke smitter av. Super! Er hudpleier så jeg har sett huden til voksne damer som er glad i sola. Ikke et vakkert syn.
Gjest Skrevet 30. april 2008 #9 Skrevet 30. april 2008 Ja. Og for å være ærlig, burdte jeg brukt pengene på snop i stedet:-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå