Gå til innhold

Kan man plutselig reagere på pollen?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Eller jeg vet jo at man kan det.. Men lurte på om jeg kan plutselig ha blitt slik?

 

Kommer det over natten? Eller kommer det gradvis?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg har aldrig hatt allergier frem til for 4 år siden. Da når sommeren og gresspollensesongen kom så reagerte jeg voldsomt. Testet meg høsten etter og fikk konstatert kraftig gresspollenallergi.

Så det kan bare dukke opp ja!!

Skrevet

Men jeg ble jo testet for alle mulige allergier i vinter. I desember tror jeg og ingen match der i det hele tatt.. Hmpf.

Skrevet

man kan være allergisk selv om det ikke vises på tester. slik som for eksempel med meg. jeg får allergisymptomer vær vår. har hatt det i noen år nå. men det vises ingen ting på prøver.

Skrevet

JEG OG!!! Det vises ingen ting på prøver, men like sikkert som våren kommer, så snufser og nyser jeg meg igjennom våren og til dels sommer'n. Jeg blir ikke "skikkelig forkjøla" slik jeg blir om vinteren, men føler selv at jeg reagerer på pollen, men alle prøver er helt ok!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...