Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei,

 

Vi skal ut på lang biltur med en 9 mnd´ers gammel baby i morgen.

Hvordan ville dere ha gjort det, i tillegg til å stoppe maaaange ganger underveis?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg ville kanskje ikke ha stoppet så mange ganger jeg... Tror det er verre for et barn på 9måneder å bli tatt inn og ut av bilen for mange ganger enn å ha færre pauser. Også ville jeg sittet bak sammen med barnet mitt. Da kan man snakke med barnet og leke med det og det vil ikke bli så fort lei.

Skrevet

Jeg tenkte at han trenger å strekke seg ut.. Vi tenkte at vi kanskje skulle ta med bagen hans, som han nesten har vokst fra, men da får han sovet litt i liggende stilling

Skrevet

Nå vet jeg ikke hva du karaktiserer som lang biltur, men vi har nettopp vært på vestlandet og kjøreturen tok 5 timer. Til stoppet vi tre ganger for pupping og litt strekk, ellers sov vesla. Hjem igjen sov hun jammen meg hele turen i strekk, så vi stoppet ikke en gang.

 

Hun er 3 mnd

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...