knøtta Skrevet 30. april 2008 #1 Skrevet 30. april 2008 Vår lille tulle har hatt høy feber i tre dager, nå er feberen plutselig borte og hun har fått et lett nesten flammete utslett i ansiktet og på magen. Har vært hos lege, de så at hun i tillegg var litt rød i halsen noe som var helt normalt så konklusjonen ble fjerne b.sykdom. Det jeg lurer på er hvor lenge varte utslettet hos deres små?, tulla er i tillegg veldig grinete, alt virker liksom "galt", ikke er det lett å få noe særlig mat i henne heller. Hvordan var humøret på deres små mens utsletter var der og som sagt hvor lenge varte det?
Nathalie-->20.07.07 Skrevet 30. april 2008 #2 Skrevet 30. april 2008 tulla vår var i godt humør med en gang feberen var borte. hun var også rød i halsen. hadde utslettet i 2-3 dager hvis jeg ikke husker feil. Mat spiste hun som normalt:)
knøtta Skrevet 30. april 2008 Forfatter #3 Skrevet 30. april 2008 Takk for svar. Får i tulla nok drikke, men fast føde er det verre med. Virker nesten som om hun er overtrøtt og utslitt etter feberen så det kan vel hende det er derfor hun er i elendig humør. Ønsker gjerne flere svar.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå