Sharlis Skrevet 30. april 2008 #1 Skrevet 30. april 2008 Så da har jeg vært på ul i dag å sjekket blodgjennomstrømningen for andre gang. Så ble det tatt mål av tverrsnittet,hodet,og lårbenet..pluss at organene ble sjekket på nytt:) Alt var tipp topp, og lisja lå hele 9% over normen,så om hun fortsetter å vokse i den farten hun har vokset hittil,så vil jeg få en 4kg beibi ved 40 uker av graviditet. Hehe
♥Koseklumpen-3 barnsmor♥ Skrevet 30. april 2008 #2 Skrevet 30. april 2008 Får jeg spørre hvorfor du måtte sjekke blodgjennomstrømningen? Jeg gjorde det med første fordi jeg hadde høy Hb og blodtrykk. Jeg har høy Hb denne gangen også, og skal vente litt til før jordmor evt henviser meg til sykehus for ekstra sjekk av blodgj.str. Jeg fikk jente på 4105 gr sist og da var jeg 14 dager over termin. Hun var ikke kjempestor, men tung.
Sharlis Skrevet 30. april 2008 Forfatter #3 Skrevet 30. april 2008 Heia;) Jeg får på grunn av at jeg har hatt en dødfødsel og ett avslutta svangerskap tidligere.
♥Koseklumpen-3 barnsmor♥ Skrevet 30. april 2008 #4 Skrevet 30. april 2008 Ok. Masse, masse lykke til videre!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå