tullerusk Skrevet 30. april 2008 #1 Skrevet 30. april 2008 Har lyst å kjøpe noe til mammaen også. Noen forslag??
celodi Skrevet 30. april 2008 #2 Skrevet 30. april 2008 Jeg fikk en eske med masse fint til meg selv.. Shampo/balsam såpe maskara lipgloss neglefil øredobber et blad en pose drops (eelsker det) en brus dette satt jeg stoor pris på iværtfall=)
Babykilo Skrevet 30. april 2008 #3 Skrevet 30. april 2008 ammeinnlegg i ull gavekort på klær (det trengs gjerne) gavekort på barnevakt (fra deg, antagelig:-) sjokolade
Mamman til Mari Skrevet 30. april 2008 #4 Skrevet 30. april 2008 En god skrubbekrem eller bodylotion.
lillegutt mars o7 Skrevet 30. april 2008 #5 Skrevet 30. april 2008 Fruktkurv med litt sjokolade/snop oppi,samt sigarer til pappaen,en liten oppmerksomhet til de som har blitt storesøsken,en gave til den lille og hårkur/ansiktsmaske/fotbad til mammaen. Ga dette til søskenbarnet mitt ( som også er en veldig god venninne) og de satte kjempestor pris på det =) De syntes det var de kjekkeste barselgaven de noen gang hadde sett og fått =) Evnt. teppe med navn,fødselsdato,lengde og vekt på. Gavekort på massasje,eller noe velvære-greier til mammaen.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå