mjau* Skrevet 28. april 2008 #1 Skrevet 28. april 2008 tok en for sikkerhets skyld-test forrige uke, og så var den positiv! Det var første overraskelse. Idag var jeg hos legen, og så er jeg jaggu 8 uker på vei. Enda en overraskelse! Så fra ikke engang å prøve forrige uke, er jeg nå 2 mndr på vei med mitt andre barn plutselig! Prøver å ta det inn over meg, men dette er jo helt absurd. Og gøy!
mjau* Skrevet 28. april 2008 Forfatter #4 Skrevet 28. april 2008 Takk!! glad!! Måtte ta ultralyd for å finne ut hvor langt på jeg var, så nå har jeg jo bilde av et eller annet abstrakt som visstnok er på vei til å bli barnet vårt. Skjønner ikke at de ser hva som er hva på skjermen der så tidlig! men han sjekket 4 ganger, så da stemmer det vel da. Jippi!
Randi86*Salt og Pepper' Skrevet 29. april 2008 #5 Skrevet 29. april 2008 Kjenner følelsen du :-P Jeg fikk plutselig stikkesmerter i magen som minna veldig om sist, tok en test og den var ikke og ta feil av.. Så jeg sitter 29 fullgåtte i dag og venter på jente nr 2 :-D Gratulerer så mye :-D Blir det lenge mellom dine?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå