mjau* Skrevet 28. april 2008 #1 Skrevet 28. april 2008 tok en test for en uke siden, og den var veldig uventet positiv. Og så var jeg hos legen idag. Er 8 uker på vei! milde måne! Sjekket bare for sikkerhets skyld, siden formen var litt snodig. En uke senere er jeg plutselig 2 mndr på vei. Er helt himmelfallen her!
;)Renate&Gabriel+lillesøster;) Skrevet 28. april 2008 #2 Skrevet 28. april 2008 Hehe! Gratulerer så mye da;) Da har du jo bare 7 mnd igjen du da;) Deilig! Jeg fant det ut når jeg var 4 uker på vei, bare 4 dager siden:P men veldig sjokkk her og.. Bare så tidlige symptomer, så derfor jeg fant det ut så tidlig:)
mjau* Skrevet 28. april 2008 Forfatter #3 Skrevet 28. april 2008 takk! ja, gjør jo ikke noe at tiden ble kortet ned litt. Med første fant jeg det ut etter 5 uker, så føltes litt som jeg fikk tre uker gratis nå..hehe. Gratulerer til deg også! Stor stas!
;)Renate&Gabriel+lillesøster;) Skrevet 28. april 2008 #4 Skrevet 28. april 2008 Hehe, så deilig da;) Ingenting som er bedre enn det;) Fant det ut samtidig med førstemann, får visst litt for tidlig symptomer, kjenner det 1 uke etter befruktning:P Kan være det er vanlig for mange for alt jeg vet, men jeg føler det er veldig tidlig da... Veldig stor stas! Hvor gammel er første din da?
Sunni Skrevet 29. april 2008 #5 Skrevet 29. april 2008 Jeg slenger meg på "wow!", jeg har nettopp opplevd akkurat det samme... 8 uker på vei, helt gratis! Nå har jeg begynt å slappe av og være glad også, når det første sjokket har gitt seg... Gratulerer!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå