Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg trenger hjelp til å finne gode og fine campingplasser til sommeren. Vi er to store og to små som skal reise.

Kriteriene er: hytte m/eget bad og helst to sovedrom, ca 1 times kjøring fra Oslo, gjerne en badestrand på selve campingen. Og selvfølgelig må det være rent og pent der.

Noen som har noen tips?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Daftø!! Ligger like utenfor Strømstad. Vi skal tilbake for tredje år på rad. Stor og veldig fin campingplass!! Badestrand, basseng og flott lekeplass! Teater for barna hver kveld er det også. Anbefales på det sterkeste!

Skrevet

Kolsnes udden camping/sunne camping. Ligger rett ved Selma lagerløf spa i Sunne i Sverige. Langgrunn sandstrand.

Skrevet

De så kjempefine ut begge to. De skal jeg huske på til et annet år. Men i år blir det en litt kortere tur. Skal innom Oslo på dagsturer, derfor vil jeg finne en plass som ikke ligger så langt fra hovedstaden, ca 1 times kjøretur.

Setter stor pris på om det er noen flere som har noen tips til meg.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...