Gjest VerdensHeldigsteMamma Skrevet 28. april 2008 #1 Skrevet 28. april 2008 Lokalavisa her heter NA. Ikke verdens mest spennende avis, men merker at jeg føler meg litt utafor når jeg ikke er up-to-date på hva som skjer i byen.....vurderer derfor å begynne å abonnere. Nettutgaven er liksom ikke første-prioritet når jeg er inne på nettet;-)
maisel Skrevet 28. april 2008 #2 Skrevet 28. april 2008 jeg abonnerer på lokalavisa her jeg bor. syns det er kjekt å holde seg litt oppdatert både med nyheter og hva som skjer rundt omkring i nærområdet.
Gjest Morn du Skrevet 28. april 2008 #5 Skrevet 28. april 2008 Får _nesten_ abstinenser de dagene jeg har gått glipp av lokalavisa, så den får jeg levert hver dag ja:)
Gjest Skrevet 28. april 2008 #6 Skrevet 28. april 2008 Ja, vi har to lokalaviser. En som ikke har med så mye fra akkurat her vi bor, men fra det distriktet vi føler vi har mest tilknytning til, og en skikkelig lokalavis, som egentlig er ei veldig dårlig avis, men som man nesten "må" ha for å vite om ting som skjer. I tillegg har vi som regel ei eller to riksaviser, i helgeabb eller hele uka, alt etter som hva som er på "tilbud". :-)
Gjest -<<- Skrevet 28. april 2008 #7 Skrevet 28. april 2008 Lokalavisen for bydelen er gratis og kommer enten man vil eller ikke, men joda, vi leser den.
firemerkersmør Skrevet 28. april 2008 #8 Skrevet 28. april 2008 Nå har vi liksom slått oss ned der vi bor nå, så da må vi holde oss oppdatert på nærmiljøet. Så ja, vi har den, og mannen min leser den for det meste. jeg innimellom
Alba44 Skrevet 28. april 2008 #9 Skrevet 28. april 2008 Ja, lokalavisa fra hjemstedet mitt må jeg ha i papirutgave, så abbonerer på den )
Blue Lady Skrevet 28. april 2008 #11 Skrevet 28. april 2008 Jeg abbonerer på en av lokalavisene, eller den mest lokale av de. Liker å få med meg hva som skjer, alt står ikke på nettsiden, bare en brøkdel faktisk
piano♫ Skrevet 28. april 2008 #12 Skrevet 28. april 2008 Ja, begge to. Ei regional og ei helt lokal. Da får jeg med meg det meste som gjelder både litt overordna ting, politikk mm, og hvem som fant den første hestehoven, for å sette det hele litt på spissen.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå