Gå til innhold

Hvilket kjøkkenutstyr er best?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg skal lage en ønskeliste til bryllupet vårt, skal ønske oss gavekort ol. da vi skal bygge hus. Men har også lyst på skikkelig og solid kjøkkenutstyr.

 

Vi skal ha komfyr der halvparten er gass

(husker jo ikke hva det heter). -Men hvilket utstyr er best? Alltid innbilt meg at jerngryter ol er det beste:-)

 

 

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Til gass er det vel dumt med jerngryter. Da er jo poenget at du kan regulere temperaturen raskt og presis. Det fungerer ikke meg jerngryter. Da må du ha tynnbunnede kjeler og panner. Til mange andre ting, som til mange gryteretter og for ikke å snakke om for å brune små steker, er jerngryter kjempebra.

Skrevet

Ok, takk for svar. Har du noen tips om hvilket merke som er best?

Skrevet

Aner ikke. Mine beste kjeler har jeg arvet etter min bestemor som fikk dem til bryllupet før krigen ;-)

Skrevet

Vi er veldig fornøyde med jamie oliver kjelene og pannene våre :) HELT supre! teflonbelegg på innsiden har nesten blitt et must synes jeg..

Vi har et par flott jerngryter også, husker ikke merket men de selger dem på glassmagasinet for eks, fåes i mange rare farger, våre er oransje utenpå..

 

Kniver som vi liker best er fiskars i rustfritt stål, fåes også kjøpt på glassmagasinet, eller jernia for eks..

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...