prekæs Skrevet 27. april 2008 #1 Skrevet 27. april 2008 ...hvis dere samtidig visste at utsolgt var det samme som at brukbar mat ikke ble kastet i søpla eller brukt som drivstoffmiddel.
Gjest Skrevet 27. april 2008 #2 Skrevet 27. april 2008 Idealisten i meg sier ja, men jeg vet at egoisten hadde irritert seg grenseløst over noe slikt, så i ærlighetens navn: Nei!
:::) Frøken Velferdsrett Skrevet 27. april 2008 #3 Skrevet 27. april 2008 det er jo temlig mye mat som de kan ha masse av som ikke går ut på dato i morgen. at de går tom for brød og andre ferskvarer kunne jeg levd med. men at de ikke hadde fryste rundstykker eller hermetiske mais pga at ingen ting skulle godt ut på dato blir en dårlig undskyldning
Gjest -<<- Skrevet 27. april 2008 #4 Skrevet 27. april 2008 Ja. Vi bodde et års tid et sted hvor butikkens innhold varierte storlig og alt man ønsket som ikke var blant de ti standardvarene måtte bestilles. Så kom det kanskje etter noen uker. Nærmeste supermarked var sju timer unna, tre av dem til fots. Det var ganske fint, og forbruket vårt var minimalt der.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå