Gå til innhold

hvordan skal jeg komme i kontakt med han?!??


Anbefalte innlegg

Skrevet

tåpelig nok er jeg blitt ordentlig intr. i en mann som bor i samme blokk som meg!!(bare i en annen inngang)

jeg er helt på tuppa, er ofte ute å røyker bare for å se om jeg ser han.og i fellesvasken vasker jeg ofte hehe:D

tilfeldigvis har jeg allerede sett han 3 ganger i dag, i byen og her hjemme helt tilfeldig! men han ser ikke på meg:( falt pladask for han første gang jeg så han! men jeg tørr ikke snakke med han, eller ta noe intiativ, ville uansett være dritflaut hvis han avviste meg:D

men så nr hans på internett, men det er jo bare frekt å sende melding!

hvordan skal jeg få han til å "se" meg?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

vettu..!! jeg har begynnt å tenke sånn at "jeg lever bare 1 gang, ta sjansen!!"

du har INGENTING å tape!!!

 

lykke til:)))

Skrevet

jeg tenker sånn at jeg har kastet bort så mange år....men likevel får jeg ikke til:D

Skrevet

si hei neste gang du treffer på ham! eller gjør som vi bruker å gjøre her for å sosialisere oss: arrangere tun/blokkfest:) da kommer det flere folk og du får håpe at han kommer også for da har du en gyldig grunn til snakke med ham:)

Skrevet

Om eg virkelig var interessert så hadde eg sendt ein sms. :) Har sjølv sendt sms til ein eg ikkje kjente, men forhøyrte meg først om han var singel (da vi vanket på same utested, så spurte nokon eg viste han omgjekk med). :)

Skrevet

hehe tenkte jeg kunne gjøre det..men nå er jeg litt ute av dette etter et langvarig forhold..hva skal jeg skrive? han vet nok ikke hvem jeg er engang....dessuten blir det flaut å pluselig møte han i vaskeriet hvis han ikke svarer hehehe wæææ

Skrevet

Uff ja, kva man skal skrive er ikkje alltid like lett å vite. :) Husker ikkje kva eg skreiv, trur det var noko med at "eg syntes han var kjekk og har sittet å smugtittet på deg i løpet av kvelden". Fekk svar tilbake, og etter eit par sms`er skjønte han sånn ca kven eg var. Så vi avtaltes å møtes dagen etter på ei pizzasjappe. :) Berre å skrive det som faller deg inn der og da. :)

Skrevet

neste gang du ser han i fellesvasken så spørr om du kunne få låne noe vaskepulver feks, bare for å bryte isen?;)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...