♥sebastian3003♥ Skrevet 24. april 2008 #1 Skrevet 24. april 2008 Ville bare høre om det er mer og mer vanlig. Jeg har begynt å snuse litt. ikke noe voldsomt og ikke sånn ekkel snus som man mp pakke selv..
KruseKnallkul Skrevet 24. april 2008 #2 Skrevet 24. april 2008 Ja jeg snuser og har gjort det i ca fire år minus en graviditet. Jeg snuser den vanlige general porsjon. Mitt inntrykk er at flere og flere damer begynner og snuse, og nå finnes det jo plenty av "damesnus" med forskjellige smaker.
♥sebastian3003♥ Skrevet 24. april 2008 Forfatter #3 Skrevet 24. april 2008 Jeg snuser den lille mokka med mint smak. syns den er grei fordi den ikke renner så veldig. Også er den så liten at det ser ikke ut som jeg har blitt slått :)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå