Gå til innhold

"Må" man ha kirkeprogram i bryllup?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Skal ha et lite å rolig selskap med kun den nærmeste familie tilstede,er det mest vanlig med kirkeprogram? Hm...

Hva med meny? "må" man ha dette? synes det blir mye på bordene fra før med pynt ,tallerkener å bordkort...

Alt for mange tanker og spørsmål som surrer i mitt lille hode ;)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Tror aldri jeg har vært i bryllup der det har vært program i kirka, og kun ett bryllup med meny. :) Mulig det har stått skrevet noe om menyen i sangheftene, men kan ikke huske det. Synes ikke det er så viktig, man ser jo hva det er når man spiser det.. :P

Skrevet

Gjør det som passer for dere, og det dere har lyst til :-) MÅ selvsagt ikke ha noen av delene. Jeg synes selv kirkeprogram gjør det litt mer personlig, samt at da slipper en salmebøker for salmene står der i programmet. (Send meg en pm med mailadresse hvis du vil ha ett forslag fra meg). Kan jo bare skrives ut hjemme/på jobb og evt med litt finere ark.

 

Plasserer menyen i festprogrammet med persongalleri og bordkart vi. MÅ ikke det heller, men synes det er greit jeg... Opp til hver enkelt!! :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...