Gjest Skrevet 24. april 2008 #1 Skrevet 24. april 2008 har lest at man ikke skal gjøre øvelser der man holder inn magen og øker buktrykket. kan man da danse magedans? har lest det skal være så bra for bekkenløsning, så jeg tenkte å gi det et forsøk.
estragon Skrevet 24. april 2008 #2 Skrevet 24. april 2008 Du kan fint danse magedans:) Magedansinstruktøren min er selv gravid og danser som bare det, og vi er også flere gravide på kurset jeg tar.
Gjest Skrevet 24. april 2008 #3 Skrevet 24. april 2008 skulle bare ønske det var et kurs her jeg bor, men bor nok litt for uttafor til det. får se om de har noen instruksjonsvideo på biblioteket. hvis ikke så får jeg se på nett og improvisere he he
Snuppa75 Skrevet 25. april 2008 #4 Skrevet 25. april 2008 Hei Det går fint å danse magedans, også er det så utrolig gøy ! Instruktøren min sa at jeg måtte bare ta det litt mer med ro og lytte til kroppen... Snuppa75 10+6 i dag :0)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå