Anonym bruker Skrevet 23. april 2008 #1 Skrevet 23. april 2008 Idag da jeg sto opp rant det hvit tynn væske nedover ene låret mitt. Minte om sæd, men har ikke hatt sex på en uke så var ikke det! Onanerte før jeg sto opp, så kanskje det kan ha en sammenheng?? har ikke termin før om 46 dager..
Anonym bruker Skrevet 23. april 2008 #2 Skrevet 23. april 2008 Vi jenter kan også ejakulere, så var nok bare det ja :-) Jeg bruker også nesten sprute når det går fra meg, en seig væske som komme fra skjeden
Anonym bruker Skrevet 23. april 2008 #4 Skrevet 23. april 2008 Sannslynlig at det kan være fostervann.
Anonym bruker Skrevet 23. april 2008 #5 Skrevet 23. april 2008 det kan jo være fostervann. om det kommer mer utover dagene, så kan det jo være lurt å sjekke på føden. ellers så var det sikkert bare.. hva skal jeg kalle det? kjønnsnektar=) haha.. etter at du kosa deg før du sto opp.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå