Anonym bruker Skrevet 22. april 2008 #1 Skrevet 22. april 2008 Har hatt voksi posen til nå,men nå blir den for varm.prøvd med dyne men veslejenta på 8 mnd bare sparker den av....finnes d noe annet jeg kan bruke?har lest om sommerdyne til voksi posen,noen med erfaring om den her?
Anonym bruker Skrevet 22. april 2008 #2 Skrevet 22. april 2008 Har ikke erfaring med den sommerdyna... Men vi bruker vanlig dyne, har tatt i bruk nattpose med seler i tillegg, slik at han ikke får snudd seg og sparket av dyna. Tror dette også blir varmt i lengden, så skal prøve vogndyna eller et tykt teppe over i stedet...
mememe Skrevet 22. april 2008 #3 Skrevet 22. april 2008 strømpebukse, ullbukse, genser og vårjakke og lue. og voksi tøfler. også ligger han på helseteppe og har dyne over seg. og er ikke varm eller kald. akkurat passe her vi bor. (blåser litt)
mememe Skrevet 22. april 2008 #4 Skrevet 22. april 2008 det var når han sov ja. hvis han bare sitter med i vogna sammen med meg har han ikke dyne men noen ganger ullgenser istedenfor jakka.
Sol + spire Skrevet 22. april 2008 #5 Skrevet 22. april 2008 Vi har akkurat byttet til voksi sommerdyne og det blir lunt og godt det og. Den vanlige dynen til voksiposen blir litt for tykk nå ja synes jeg.
Anonym bruker Skrevet 22. april 2008 #6 Skrevet 22. april 2008 Gutten ligger på saueskinn, som sikkert egentlig er for varmt, men han har da bare på seg body og bukse og sokker, pluss jakke, lue og vogndyne over. Det holder hvertfall i massevis. Men så sparker ikke han vekk dyna da han bare er 7 uker:-)
Turbomamma<3<3<3 Skrevet 22. april 2008 #7 Skrevet 22. april 2008 En tynnere pose da? Som den Nomad eller noe..?Er ikke så tykk og da kan han ikke sparke den av seg!
Anonym bruker Skrevet 22. april 2008 #8 Skrevet 22. april 2008 meg og lykkelita : hvor fikk du kjøpt denne sommerdynen? finner ikke på nett, og heller ikke på babyshop eller barnas hus. setter stor pris på svar, har lett etter dette lenge :-)
Anonym bruker Skrevet 22. april 2008 #9 Skrevet 22. april 2008 Voksi sommerdyne har de på Rudo Barnevognhuset. Koster 429,-. Er superfornøyd!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå